takvim.com.tr

Erdoğan için rap şarkısı

07 Ağustos 2014, Perşembe
  • Giriş Saati : 7.8.2014 10:06:27
    Güncelleme : 7.8.2014 10:13:09
    1. + -
Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Cevdet Yıldız isimli şarkıcı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a şarkı yazdı. Şarkısına klip de çeken Yıldız, şimdiden tıklanma rekorları kırıyor.
Erdoğan için rap şarkısı
Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sayılı günler kala, Cevdet Yıldız isimli şarkıcı Başbakan ve Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan Erdoğan'a seçimden önce rap şarkı yazarak, klip çekti.

Üzerinde Cumhurbaşkanlığı forsunu simgeleyen yıldızlı tişörtüyle dikkat çeken şarkıcı, Başbakanı şimdiden Cumhurbaşkanı ilan etti. Yıldız, şarkısında Erdoğan'a övgüler yağdırdı.

Başbakan'ın 2023 hedeflerini gerçekleştirerek yepyeni projelerini de kaleme alan şarkıcı, Erdoğan'ın dünyaya verdiği derslerin herkese ibret olduğunu şarkısında yer verdi.

İşte Başbakan Erdoğan için yazılan rap şarkının sözleri:

Recep Tayyip Erdoğan
Yeni cumhurbaşkanımız
Türkiye seni çok seviyor
Recep Tayyip Erdoğan diyor
2023'te yepyeni projeler geliyor
Dünyanın en uzun adamı
Türkiye'nin Erdoğan'ı
Oylar Tayyip Erdoğan'a
Türkiye şahlansın diyor
Başbakan olarak gönülleri kazandı
Türkiye tarihini yeniden yazdı
Cumhurbaşkanlığı sana yakışır Tayyip Erdoğan
Dualarımız seninle yanında olsun yaradan
İbret oldu dünyaya verdiğin ders
Yolun hak yolu başkalarına gelse de ters
Okuyalım seninle dünyaya meydan

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Cumhurbaşkanlığı Seçimi 2014

2014 Türkiye cumhurbaşkanlığı seçimi, Türkiye Cumhuriyeti'nin 11. ve görevdeki Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün görev süresinin 28 Ağustos 2014'de sona ermesi ve yerine gelecek 12. Cumhurbaşkanını belirlemek için yapılan seçim. Seçim, Yüksek Seçim Kurulu tarafından ilk turu için belirlenen 10 Ağustos 2014 Pazar günü yapıldı. Seçimde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Selahaddin Demirtaş ve Ekmeleddin İhsanoğlu yarıştı. Recep Tayyip Erdoğan, aldığı 21 milyon 871 oy ve yüzde 51,79'luk oy oranıyla seçimi ilk turda kazandı ve Türkiye Cumhuriyeti'nin onikinci ve halk tarafından ilk seçilmiş ilk cumhurbaşkanı oldu. Ekmeleddin İhsanoğlu 15 milyon 588 bin 58 oy ve yüzde 38,44 oy oranıyla seçimi ikinci sırada tamamladı. Selahaddin Demirtaş ise 3 milyon 958 bin 103 oy ve yüzde 9,76 oy oranıyla üçüncü oldu.